Jaki prezent na mikołajki dla dzieci wybrać?

Powoli zaczyna się czas kiedy trzeba będzie pomyśleć o mikołajkowych prezentach dla dzieci. Wybór jest ogromny, ale właśnie przez to czasem ciężko odnaleźć ten wyjątkowy prezent, który warto podarować. W poniższym artykule przedstawimy kilka propozycji, które są warte uwagi.

Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci

Od dziecka wpajano nam, że Mikołaj przychodzi tylko do grzecznych dzieci, ale wiadomym jest też to, że i tak każde dziecko dostanie swój prezent 😉 dlatego nie ma co zwlekać i trzeba szykować portfele na nadchodzący czas. Każdy może zostać Mikołajem dlatego też warto rozejrzeć się za prezentami wcześniej, żeby nie kupować ich na ostatnią chwilę. Szczególnie ważne jest to przy zakupach przez internet, kiedy grudniowy czas jest bardzo intensywny i mogą zdarzyć się opóźnienia w wysyłkach, a nikt nie chciał by zostać bez prezentu dla dziecka, bo jak wytłumaczyć się ze spóźnienia Mikołaja? Dlatego warto zadbać o prezenty wcześniej, by później się nie stresować.

Lista jest długa

Prezent na mikołajki dla dzieci w promocji powinien być tym wymarzonym i opisanym w liście do Mikołaja, dlatego warto już wcześniej pytać dzieci o to co by chciały dostać.

Kilka uniwersalnych propozycji prezentowych, z których będzie się cieszyć większość dzieci to m.in.:

– klocki Lego, które są ponadczasowe i sprawiają wiele radości podczas ich układania

– puzzle, które mają walory edukacyjne

– zabawki, dzięki którym można odgrywać różne role np. kucharza, chemika, nauczyciela

– gry planszowe rynek oferuje obecnie wiele ciekawych gier, które mogą zaangażować całą rodzinę w rozgrywki

– lalki to propozycja głównie dla dziewczynek, które chcą poczuć się jak mama i opiekować się bobasem

– zestawy kreatywne, dzięki którym można stworzyć obraz, bransoletki czy własnoręcznie wykonać świeczkę zapachową

– zabawki interaktywne, które uczą i bawią

Tak na prawdę to na jaki prezent postawimy powinno głównie zależeć od tego czym interesuje się dziecko i co sprawi mu największą radość, tak by jak najdłużej mogło wierzyć w moc Świętego Mikołaja.